Всесвіт

НАСА показала нову ракету, яка відправиться до Місяця в 2022 році

Вчені з НАСА представили докладне відео про ракету Mega Moon Rocket. У травні 2022 року її відправлять до Місяця, це стане першим етапом місії Artemis, кінцева мета якої — висадка астронавтів на супутнику Землі.

Дослідники представили нову важку ракету-носій під назвою Mega Moon Rocket. Вона є частиною програми НАСА Artemis, яка повинна відкрити нову еру освоєння Місяця людиною. У травні 2022 року вона повинна відправитися до супутника Землі.

НАСА випустила трейлер про ракету – це шлях пристрою від складального корпусу космічного центру імені Кеннеді у Флориді до стартового майданчика 39B. У відео розповідається про майбутню місію Artemis I і цілі, які переслідують вчені.

Ракета SLS висотою 98,1 м ще не літала, але в останні роки проходила масштабні наземні випробування. Ракета здатна створювати тягу на 13% потужніше космічного човника і на 15% потужніше ракети Saturn V, яка відправила астронавтів Apollo в подорож на місяць.

SLS вийде на стартовий майданчик до 20 березня, вона пройде останні випробування в рамках підготовки до місії Artemis та без екіпажу. В рамках місії Artemis I SLS відправить Orion на обліт Місяця, а космічний корабель повернеться на Землю приблизно через 26 днів.

Якщо місія буде успішна, відбудеться місія Artemis II з екіпажем, яка пройде по тому ж маршруту. Після цього місія Artemis III висадить людей на супутник Землі.

«Ми сподіваємося, що місії Artemis приведуть до створення довгострокової присутності людини на поверхні Місяця, а також послужать сходинкою для польотів з екіпажем на Марс і, можливо, за його межі», — відзначили в НАСА.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button