Всесвіт

NASA профінансує дві нові технології вивчення міжпланетного простору

Американське аерокосмічне агентство NASA визначилося з вибором двох нових варіантів малих супутникових технологій для поліпшення точності досліджень глибокого космосу. Обидва ці проєкти можуть бути корисні при розробці більш досконалих моделей прогнозування змін до космічної погоди.

Повідомляється, що обидві пропозиції відбиралися на основі їх потенційної наукової і технологічної цінності, а також можливості реалізації. Обидва ці проєкти в майбутньому отримають фінансування в розмірі 400 000 доларів США на проведення 9-місячних досліджень. Підтримка проєктів буде здійснюватися в рамках проведеної агентством NASA програми з вивчення природи космосу і міжпланетного простору в частині реакції на викиди енергії Сонця і взаємодії з атмосферою Землі.

Першою стала технологія оптичного зв’язку між малими супутниками CubeSats, яка повинна забезпечити більш високу швидкість передачі даних і істотно знизити навантаження космічної мережі NASA. Друга технологія полягає у виявленні нейтральних енергетичних атомів сонця, які не мають ядра і володіють високою швидкістю руху, що дозволяє заздалегідь попереджати про наближення хвилі космічної радіації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button