Головна / Здоров'я / Експерти розповіли про лікарські властивості лаврового листа

Експерти розповіли про лікарські властивості лаврового листа

Як правило, лавровий лист використовують як приправу, проте у нього є і лікарські властивості. Експерти розповіли про існування великої кількості рецептів з цією рослиною, що допомагають лікувати різні захворювання.

Лист лавра благородного знижує рівень цукру в крові. Для цього необхідно помістити в ємність десяток листя і залити трьома склянками окропу. Настоянку слід приймати три рази на день за півгодини до їжі. Лікуватися таким способом не рекомендується більше двох тижнів. Мало кому відомо, що відвари і настої з цієї рослини допомагають скинути зайві кілограми, виводячи надлишки води, токсинів і шлаків з організму. Напій робиться з трьох десятків лаврового листя, залитих літром окропу і залишених на ніч. Вживати проціджений відвар треба невеликими ковтками протягом дня, проте курс може тривати не більше трьох діб.

При стоматиті слід жувати лавровий лист в проміжках між прийомами їжі. Щоб полегшити болі після укусу бджоли, прянощі необхідно розжувати і прикласти до цього місця. Можуть бути і протипоказання. Перед використанням одного з вищеперелічених способів необхідно проконсультуватися з фахівцем.