Технології

НАСА випробувало корабель місії “Психея” в жорстких умовах

Космічний корабель НАСА Psyche помістили у вакуумну камеру Лабораторії реактивного руху агентства в Південній Каліфорнії.

Космічний корабель Psyche (“Психея”) протестували перед запуском в серпні. Мета таких тестів – переконатися, що він може працювати в екстремальних умовах, з якими він зіткнеться під час польоту до багатого металами астероїда Психея-16.

Завдяки значним розмірам і високому вмісту металів в породі на нього припадає майже 1% маси всіх тіл поясу астероїдів, що дозволяє йому входити в десятку наймасивніших астероїдів головного поясу.

Умови, яким піддасться в процесі польоту космічний корабель НАСА, екстремальні: сильна тряска при запуску ракети, поштовх при відділенні від ракети-носія, екстремальні коливання температури через мінливий вплив сонячних променів, а також вакуум.

Перед запуском інженери відтворили ці суворі умови в серії суворих випробувань, щоб переконатися, що Psyche зможе їх витримати. Космічний корабель НАСА щойно завершив власну серію електромагнітних, тепловакуумних, вібраційних, ударних і акустичних випробувань в Лабораторії реактивного руху агентства в Південній Каліфорнії.

У грудні 2021 року вчені почали електромагнітне тестування, щоб переконатися, що космічний корабель буде правильно працювати в умовах космосу, а електричні та магнітні компоненти, з яких складається космічний корабель, сумісні і не завадять один одному.

Потім команда закотила космічний корабель у надміцну вакуумну камеру JPL висотою 26 метрів і шириною 8 метрів для термовакуумних випробувань (TVAC). Все повітря було висмоктано з камери, щоб відтворити безповітряний вакуум космосу. Цей тест гарантує, що космічний корабель зможе вижити в космічному вакуумі, і допомагає інженерам побачити, як об’єкт нагрівається і охолоджується без руху повітря, який допомагає регулювати температуру.

За підсумками випробувань Psyche визнали повністю готовим до запуску.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments