Всесвіт

NASA: Життя на Марсі існує, і ми навіть знаємо де

Фахівці з NASA допускають версію існування життя на планеті Марс, відзначаючи ймовірне місцезнаходження живих організмів глибоко в поверхневому шарі в спеціально ізольованих кишенях. Про це розповів геолог Університету Арізони Альфред Макьюен.

Заявивши, що не бачить ніяких антидоказів життя на Марсі, Макьюен приступив до обстеження поверхні Червоної планети із застосуванням спеціальної камери з високою роздільною здатністю HiRISE, яка була попередньо встановлена на зонді Mars Reconnaissance Orbiter.

На думку планетарного геолога, на Марсі повинні бути ізольовані під поверхнею кишені, в яких можуть жити не просто примітивні організми, а схожі на присутні на нашій планеті бактерії. Ці організми цілком могли навчитися виживати навіть за умови відсутності кисню і постійно присутнього високого тиску.

Бактерії володіють дивовижною здатністю виживати як у крижаній товщі Антарктики, так і, наприклад в резервуарах з миш’яком, підкреслив Макьюен. Виходячи з цього на глибинному шарі в 1 кілометр цілком можуть бути виявлені живі бактерії, що заселяють Марс.

Кнопка «Наверх»
Закрыть