Всесвіт

Наш дім Чумацький шлях – помирає

Все має свій початок і кінець, як живі істоти народжуються і вмирають, так і космічні простори схильні до такої ж долі – Чумацький шлях вмирає і це підтверджено дослідженнями астрофізиків. Галактика перестала рости досягнувши свого піку і стрімко котиться до своєї загибелі.

89dc1343ce4749fd67ea5f7d4d72d2e5
Команда астрофізиків з Франції і США прийшла до висновку, що Чумацький шлях повільно вмирає. 10 мільярдів років такий вік нашої галактики і вже 2 мільярди вона старіє. Швидкість утворення нових зірок стрімко падає знизившись в десятки разів порівняно з часами розквіту.

І начебто все необхідне для її зростання є, але росту немає. Астрономи помітили незвичайну динаміку “взаємин” між тонким і товстим дисками галактики. За їх словами, відсутність “народжуваності” нових зірок, веде до деградації і занепаду з неминучою дорогою до згасання і смерті.

Звичайно навряд чи це станеться завтра, чи через 10 років, але сама тенденція вказує на загальні космічні принципи всього світоустрою. Будемо сподіватися, що коли настане час Х для земної цивілізації, вона до того часу не знищить сама себе, а володітиме необхідними технологіями для пошуку нового будинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button