Поради

Чому комп’ютер не бачить телефон через USB

Підключення мобільних телефонів до персонального комп’ютера за допомогою USB не завжди проходить «гладко». Ми розповімо про основні причини конфлікту обладнання та їх усунення.

08-07-15-foto-600x398-1

1) Відсутність драйверів на мобільному пристрою. Зазвичай в комплект смартфонів і моноблоків входять зарядка, інструкція, гарантійний талон і диск з програмним забезпеченням — це і є драйвера. Без інсталяції на комп’ютер просто не розпізнає підключений пристрій. Якщо диск загубився, не засмучуйтеся, скачать драйвера можна на офіційних сайтах виробників вашого ґаджета. Подібна проблема виникає при пошкодженні системних файлів для мобільного. У більшості випадків при підключенні пристрою до ПК випадає помилка розпізнавання. Для вирішення неполадок повторно встановіть пакет драйверів. Не шукайте програмне забезпечення для смартфонів на сторонніх сайтах, щоб уникнути збоїв. Завантажуйте останні версії оновлень. Видавці постачають драйвер абсолютно безкоштовно.

2) Механічні пошкодження USB-шнура. На жаль, юсб-кабель досить тонкий і часто заломлюється. Такі пошкодження непомітні оку, але розпізнають їх наступним чином:

  • Перевірте наявність драйверів, перевстановіть. Якщо не допомогло, значить, справа в «залозі».
  • Пальцями дослідіть кожен сантиметр дроту.
  • Якщо заломів не виявили, тоді попросіть телефон з таким же юсб-входом у товариша. Перевірте, комп’ютер розпізнає його пристрій.
  • Щоб остаточно переконатися в несправності шнура, позичте у друзів кілька таких же USB і перевірте з вашим телефоном. Комп’ютер побачив мобільний? Значить, справа в кабелі. Вихід — покупка нового USB.

3) Механічні пошкодження USB-портів. Якщо комп’ютер не бачить ґаджет, спробуйте увіткнути шнур в інший юсб-порт. Не допомогло? Тоді поломка в самому телефоні. Вивчіть юсб-порт на предмет наявності сторонніх тіл. Можливо, в дірку потрапила смітинка, яка заважає передавати сигнал. Якщо мобільний потрапив у воду, тоді відбулося окислення контактів. Повернути до «життя» вдається і без заміни порту. Для цього змочіть ватяну паличку в етиловому спирті 96% і ретельно протріть вхід. Будьте обережні з подібними маніпуляціями, щоб не погіршити ситуацію. Не робіть сильно давлячих рухів. Комп’ютер знову не сприймає мобільний телефон через USB? Тоді віднесіть пристрій до сервісного центру.

4) Інші неполадки. У смартфонів досить часто «злітають» системні файли, після чого працездатність пристрою значно знижується. Швидше за все, крім неробочого USB, ви помітите супутні проблеми, а саме уповільнена реакція сенсора, відсутність звукових сигналів, мимовільне скидання налаштувань. Іноді допомагає банальне перезавантаження телефону. Однією з причин конфлікту ПК і мобільного можуть бути віруси. Перевірте комп’ютер на наявність шкідливих файлів антивірусною програмою.

Ми розібрали найбільш часті проблеми з’єднання ноутбуків/ПК з телефонами через USB. Якщо наші поради вам не допомогли, віднесіть ґаджет в центр сервісного обслуговування. На відео досвідчений майстер розповість, як підключати телефони на базі Android через USB. Бажаємо успіхів!

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button