Відео

Натільні пристрої відволікають водіїв більше від смартфонів

Дослідження, проведені у Великобританії, показали, що використовувати “розумні” години під час водіння набагато небезпечніше, ніж смартфони. Науково-дослідна транспортна лабораторія в Уокінгеме встановила, що водієві при читанні повідомлення з Apple Watch потрібно близько 2,52 секунди, щоб зреагувати і виконати аварійне гальмування, в той час як водій, що розмовляє з іншим пасажиром, реагує за 0,9 секунди. Читання повідомлень з Apple Watch відволікає навіть більше, ніж зі звичайного смартфона, при використанні якого водій реагує за 1,85 секунди.

При цьому дослідники не повідомляють, які саме вони використовували “розумні” годинник та вони не провели повномасштабного тестування з урахуванням всіх факторів, але їх ранні дослідження показали, що навіть використання гучного зв’язку відволікає більше від розмови з іншою людиною в салоні автомобіля.

Читайте також: Найдорожчою ДТП в історії досі залишається японська аварія

Раніше вже були спроби ввести закон про заборону використання “розумних” годин під час водіння автомобіля. У свою чергу використовувати телефони за кермом у Великобританії заборонили ще в 2003 році. При цьому багато водіїв в країні продовжують порушувати цей закон, що вже стало причиною безлічі аварій зі смертельним результатом. Уряд Великобританії вирішив випустити ряд телевізійних соціальних реклам, які розповідають про небезпеку використання різних гаджетів за кермом.

Натхнення: 4pda.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button