Різне

Навіщо ми вчимося

vtotoroevysshee_250Вища освіта – це те, без чого не мислить себе сучасна успішна людина. Отримати професію можна за пару років у професійно-технічному училищі, а от дійсно навчитися мислити, аналізувати інформацію, комунікувати з іншими людьми – це ті навички, які ми купуємо в стінах кожного вищого навчального закладу. Сама система навчання побудована таким чином, щоб людина отримувала всебічний розвиток. На останніх курсах, звичайно ж, перевага віддається спеціалізованим предметам, але перші три роки кожен студент, як на гуманітарному, так і на технічному факультеті, отримує знання різного характеру і формує в собі власну систему цінностей і ряд корисних навичок, які стануть в нагоді як в подальшій найманій роботі, так і в побудові власного бізнесу.

Бажання отримати  другу вищу освіту цілком виправдано, якщо ви вже давно освоюєте ту чи іншу професію, і маєте практичні навички у відповідній області.

У такому випадку, диплом є тільки лише підтвердженням ваших знань і умінь, і немає потреби відкладати справжню роботу на завтра, тільки лише для того, щоб вчитися на стаціонарі.

Практика завжди виявляється цінніше теоретичного досвіду. А от бажання отримати третю вищу освіту свідчить про вашу цілеспрямованість і допитливість і тут заочне відділення буде кращим варіантом, адже дисципліни вам не позичати.

Можливо, ви вирішите освоїти повністю нову для вас професію, або ж розширити рамки сприйняття в існуючій галузі. Так чи інакше, третя вища освіту має і свої переваги.

Вам доведеться набагато простіше освоювати нову інформацію, так як із загальним процесом навчання ви вже знайомі. При цьому напевно ви витратите на другу вищу набагато менше часу – її можна отримувати і паралельно з першим, навчаючись на заочній формі додатково, або ж після отримання першої освіти, але здаючи тільки лише академічну різницю.

Третя освіту, на відміну від першої і другої, завжди буде платна. Заочна форма обійдеться в меншу суму, але це зовсім не означає, що саме навчання відбуватиметься на більш низькому рівні. Адже кожна доросла людина розуміє, що якість освіти залежить не від форми навчання, а від зацікавленості і докладених зусиль самого учня. Тому, якщо ви дійсно поставили собі за мету отримати другий диплом, будь-який навчальний заклад буде радий вашим старанням.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button