Різні цікавинки

Виготовляємо шафи-купе на замовлення

foto_cikavosti_18.07.2014-01Шафа-купе – це така конструкція, яка швидко стала популярною серед населення всіх країн. Завдяки всім пристроям, дані меблі дозволяють економити простір приміщення, так як, його дверці не вимагають багато місця для відкривання. Шафа-купе стане незамінним елементом у маленьких квартирах з вузьким плануванням. Вона ідеально підійде в будь-яку кімнату і прикрасить інтер’єр своєю витонченістю і оригінальністю.

Найчастіше, такі меблі виготовляють під індивідуальні проекти. Це дуже зручно і практично. Таким чином, можна домогтися не тільки унікальних і неповторних меблів, а й втілити в реальність всі свої ідеї. Саме Ваш смак та уподобання визначать, як буде виглядати майбутня конструкція, яка буде у неї форма і колір.

Шафи-купе під замовлення виготовляються, враховуючи всі побажання замовника. Тому меблі, виготовлені таким чином, стануть не доповненням інтер’єру, а його логічним продовженням. Шафа може бути вбудована в стінний проріз або нішу. Він може мати скляний вітраж, фотодрук, гарний візерунок або незвичайний орнамент.

Цінуються шафи-купе з шкіряними дверима – це дуже стильно і модно. Меблі з трафаретними фарбуваннями, з комбінованим фасадом і з підсвічуванням також, мають дуже широкий попит, тому що відрізняються красивим і витонченим видом.

Тривалість виготовлення меблів залежить від складності роботи і від поставлених термінів. Важливу роль відіграє і досвід фахівців, які роблять меблі. Вся виготовлена меблі матиме певну гарантію, терміни якої залежать від компанії. Якщо вас цікавить шафи купе на замовлення можете також перейти тут elit-mebli, ознайомитися з цінами у умовами.

У цій непростій справі, може допомогти досвідчений дизайнер, який розробить дуже красивий і модний вигляд шафи-купе.

Нехай Ваші нові меблі приносить щастя і затишок у Ваше житло!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button