Інтернет

Навіщо необхідно знати рейтинг хостингів

Якщо ви вирішили створити і просувати свій сайт, то вам неодмінно знадобиться хостинг. Якщо коротко, це сервер, який зберігає всі потрібні інформаційні файли та завантажує їх, коли користувач інтернету потрапляє на ваш сайт. Щоб вибрати такого помічника, рекомендується вивчити рейтинг хостингів 2020 року, де представлені кращі послуги.

Навіщо потрібен хостинг

Можна організувати хостинг на домашньому ПК, але в подібному випадку ваш сайт не буде завантажуватися при виключенні персональної техніки або відключенні електрики в загальній мережі. Набагато економніше і вигідніше орендувати хороший хостинг для безперебійної роботи свого інтернет-сайту. Тоді ресурс буде доступний користувачам цілодобово. Орендою серверів займаються спеціальні компанії-хостери.

Хостинг необхідний для:

• зберігання листів і налаштувань електронної пошти;
• автоматичної переадресації листів;
• безпеки сайту;
• зберігання різних файлів;
• спам-фільтрів;
• управління файлами;
• кращої працездатності сайту.

Кожен сайт вимагає різних ресурсів, тому і хостинги бувають неоднаковими. Сервери розрізняються за своїм функціоналом і обсягом, пам’яті і ПО.

Віртуальний хостинг поділений на кілька частин, які окремо здаються в оренду. Тому на одному сервері свої сайти розміщує велика кількість користувачів. Вам знадобиться хостинг, якщо у вас є компанія або інтернет магазин. Віртуальний хостинг підійде для невеликого проєкту.

Ще один вид хостингу — хмарний. Пам’ять і потужності беруться в такому випадку з різних серверів. Подібне виключає зміну тарифів і дозволяє розподілити навантаження устаткування.

Кращі хостинги

Детальне вивчення хостингів дозволить не помилитися і вибрати сервер, який відповідає всім запитам. Хороший хостинг не дасть сайту впасти і забезпечить безперебійну роботу ресурсу.

Кращими хостинг-провайдерами в Україні є:

• Хостинг Ukraine;
• HostPro;
• Hostiq;
• Ua-hosting.company.

Компанії забезпечують технічну підтримку і мають необмежені ресурси. Доступні тарифи дозволяють вибрати гідний сервер для вирішення найрізноманітніших завдань. Всі хостинги комфортні і прості в управлінні і пропонують гнучкі тарифи.

У хостинг провайдера можна розмістити свої сервера і оплачувати їх обслуговування. Подібний вид хостингу називається колокейшн. Даний варіант підходить, коли сайт споживає дуже багато ресурсів, а виділений сервер не справляється.

Орендуючи віртуальний хостинг, ви отримуєте тестовий період. Зазвичай він триває 1 місяць, за цей період можна зрозуміти чи підходить вам сервер, як він справляється з поставленими завданнями, і яку має швидкість. Якщо не підходить тарифний план, то можна поміняти хостинг.

Оренда хостингу широко поширена в мережі Інтернет. Але, якщо ви зіткнулися з нею вперше, вона може представляти деякі складності. Тому на вибір хостинг-провайдерів слід звернути особливу увагу. Важливо розрахувати обсяг пам’яті сайту, вибрати найбільш вигідний тариф і зручне управління хостингу. При правильному виборі ви отримаєте великі потужності за малі гроші і почнете успішно розвивати і просувати свій сайт в інтернеті.

Кнопка «Наверх»