Поради

Навіть воду “зустрічають по одязі”

Бренд VODA UA – це натуральна джерельна слаболужна вода, яка піддається лише грубому очищенню – це означає, що структура, хімічний та фізичний склад залишається незмінною. Простіше кажучи – споживач отримує найчистішу гірську джерельну воду у первозданному вигляді. VODA UA від компанії Астрея – це унікальна за своїми характеристиками та органолептичними властивостями столова вода, що підходить для щоденного вживання. Її видобуток здійснюється із найвищого водозабору в Україні на Карпатській вершині на висоті 1040 метрів над рівнем моря.

З самого появи на ринку столової мінеральної води під маркою VODA UA неможливо було не звернути увагу на оригінальну упаковку. Пляшки VODA UA виділяються серед усіх марок, представлених в асортименті, незвичайною формою та дизайном у національній стилістиці.

При виборі товару перше, що бачить споживач, – це упаковка. Вона здатна розповісти історію та викликати миттєві емоції. Стильну та унікальну упаковку часто використовують повторно, зберігають і навіть виставляють напоказ.

Едуард Лозовський, бізнесмен та генеральний індустріальний менеджер у сфері громадського харчування компанії Астрея, багато років займався дослідженням родовищ мінеральних вод в Україні. Едуард мав багато напрацювань – мінімум 10 потенційно цікавих для промислової розробки родовищ мінеральної води гарної якості. Для реалізації проекту Лозовському було важливо знайти однодумця та інвестора в одній особі, оскільки Едуард вклав усю душу у свої напрацювання. Зірки зійшлися і Лозовському пощастило познайомитись із Дмитром Никифоровим, і завдяки такому збігу обставин розпочалася історія бренду VODA UA. Було пройдено дуже багато – від розробки свердловин до сертифікації, цим займався Лозовський Едуард вже на посаді генерального індустріального менеджера компанії Астрея. Щодо упаковки VODA UA, то було важливо наголосити на тому унікальному продукті, який ми пропонували споживачам. Діамантові потрібна була гідна ограновування. Едуарду Лозовському з партнером дуже пощастило – рішення про те, що акцент робитиметься саме на національній українській айдентиці, було прийнято одноголосно, і VODA UA набула свого унікального вигляду, що запам’ятовується.

Упаковка має розповісти історію, причому максимально швидко, тому що перше враження можна справити лише один раз. Історія, про яку розповідає упаковка VODA UA, зародилася задовго до затвердження її дизайну. Справа в тому, що Лозовський Едуард, майбутній бізнесмен, з дитинства мав особливий інтерес до природних джерел. Якось, батьки відправили його до піонерського табору на Черкащину. Там дітей водили на екскурсії до джерел живої води. З величезним інтересом Едуард слухав про кожного з них – ось так і визначається доля людини з самого дитинства. З того моменту щороку Едуард Лозовський був у загонов того самого табору. Крім того, він почав шукати інформацію про цілющі властивості води того регіону – читав усе – від фольклорних згадок до енциклопедій. Лозовський настільки захопився, що надалі захистив свій проект на цю тему в Малій Академії Наук. І так склалася доля, що вже будучи бізнесменом, Едуард разом із Дмитром Никифоровим організував видобуток води саме в тих краях.

Отже, повертаючись до питання – про що розповідає упаковка VODA UA від компанії Астрея – насамперед про те, що цей продукт створено з величезною любов’ю та повагою до землі, яка нам його подарувала.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button