Різне

Найбільш незвичні традиції залицяння

Від пахучих потом яблук до відсічених голів у подарунок – як тільки не домагалися прихильності предмета своєї пристрасті в різний час і в різних країнах. Отож, незвичайні традиції залицяння.

1. Відрубана голова
Цей моторошний ритуал практикувався в Тайвані до 1930-х років. Чоловіки племені Атаян вважали, що найвірніший спосіб довести свою зрілість і придатність до сімейного життя – це піднести коханій голову вбитого ворога. Після цього подарунок виставлявся на вузькому постаменті, щоб всі могли помилуватися і позаздрити.

2. Порожні піхви
У деяких скандинавських племен 19 століття знайти дружину / чоловіка було дуже просто: як тільки дівчина «дозрівала», то вішала на пояс порожні піхви, щоб кожен вільний чоловік знав, що вона знаходиться в пошуках великої любові. Чоловікові, якому ця дівчина сподобалася, треба було всього-то підійти і вкласти в її піхви свій ніж. Якщо передбачувана наречена ніж не повернула, то, можна сказати, заручини відбулися. Ну а якщо повернула – доведеться шукати інші піхви.

3. Циганський поцілунок
Про цей ритуал циган Британії стало відомо зовсім недавно. Якщо хлопець надумав одружитися, то йому варто тільки схопити і поцілувати красуню, навіть якщо і насильно. На цьому навчання дівчинки (зазвичай у віці 14-21 року) закінчується, причому її власна думка нікого не хвилює. Після цього спішно грають весілля і решту життя бідолаха змушена служити цьому нахабі,що її поцілував.

4. Прийшов, побачив, забрав
Про це можна прочитати практично в будь-якій книжці з давньої історії. Жінок в той час сприймали як здобич. Так що загарбники забирали чужих дружин разом з рештою награбованим добром в сусідніх селах і племенах. Тільки уявіть: сьогодні ви готуєте обід своїм рідним і близьким, а завтра перете брудні штани якогось іноплемінника, який змушує називати себе «чоловіком».

5. Ось цього, будь ласка
Цим індійським дівчаткам не обов’язково ламати голову, як сподобатися хлопцям. У той час як в 21 столітті Індія все ще проходить через соціо-культурні реформи, в невеликому штаті Біхар зберігається «мила» традиція «злодійство нареченого», яка дозволяє сім’ї нареченої заощадити на весільних витратах. Батьки дівчини на виданні просто крадуть підходящого холостяка і влаштовують таємну шлюбну церемонію, хоче того наречений чи ні.

6. Спітнілі яблучка
Цей ритуал був популярний в Австрії в 19-му столітті. Прекрасні дівчата, кокетуючи, пригощали вподобаного юнака яблучком. І не просто яблучком, а тим, що побувало під пахвою спокусниці під кінець проведеного в танцях вечора. Що цікаво, молодим людям такий подарунок здавався не просто доречним – вони з радістю уминали спітнілі яблучка, аж за вухами лящало.

7. Побачення з пересторогами
Юні закохані Європи та Америки 16-17 століть проходили через нелегке випробування. Їм дозволяли переночувати разом – у будинку дівчини, в одному ліжку, але повністю одягненими, під різними ковдрами, і відгородженими для вірності дошкою. Це робилося для того, щоб молоді могли краще один одного дізнатися і навчитися боротися зі спокусами.

8. А можна всіх подивитися?
У племені Креунг з Камбоджі – свій секрет успішного шлюбу. Як тільки дівчинці виповнюється 13 років, батьки будують «хатину любові», де вона може приймати молодих людей – стільки, скільки захоче – поки не знайде «того самого». Але як тільки ідеальний партнер знайдений і весілля зігране, зворотної дороги немає. Ніяких розлучень в цьому племені не буває.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button