Здоров'я

Науковці пояснили, який продукт збереже здоров’я легень та захистить їх від раку

Щоб мати позитивний ефект треба їсти по одній чашці цього продукту щодня.

Нове дослідження показує, що вживання йогурту також зберігає здоров’я легень, як й травної системи. До такого висновку прийшли американські науковці. Повідомляє medicalnewstoday.

Дослідження показує, що щоденне вживання чашки йогурту може знизити ризик раку легенів. Дослідники виявили, що учасники дослідження, які щодня їли цю корисну закуску, мали на 20% менше шансів захворіти на онко легень. Учасники, які поєднували споживання йогурту з дієтою з високим вмістом клітковини, знизили ризик раку легень на цілих 30%.

До такого висновку прийшли вчені, які проаналізували 10 досліджень за участю понад одного мільйону людей з США, Європи та Азії. Вони вивчили споживання людьми продуктів, що містять харчові волокна та пробіотики, а потім простежили, у скількох з них згодом розвинувся рак легень. В кінці аналізу вони розділили свої результати на три основні групи — ті люди, що їли кожен день йогурт, щодня їли тільки їжу з високим вмістом клітковини, й ті , що щодня вживали йогурт й велику кількість клітковини.

Найкращі результати були у тих учасників, які щодня їли близько однієї чашки йогурту та одночасно дотримувалися раціону з високим вмістом клітковини.

За словами дослідників, пребіотики з дієти з високим вмістом клітковини й пробіотики йогурту працюють рука об руку, знижуючи ризик раку легень.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments