Здоров'я

Як швидко можна підвищити гемоглобін в крові

Гемоглобін дуже важливо підтримувати в нормі. Від цього залежить наше здоров’я і самопочуття. При невеликому спаді рівня гемоглобіну ми вже відчуваємо себе недобре, хоча не багато хто знає, що це через низький рівень гемоглобіну в крові.

1. Кожен день у нас йдуть сили на роботу й виховання дітей, ми не сидимо на місці. Гемоглобін – це по-простому наш імунітет, від якого залежать наші сили. При низькому гемоглобіні постійно хочеться спати, втрачений апетит, немає сил щось робити – прокидається звичайна лінь. І не багатьом зрозуміло, що такі прості симптоми є наслідком низького рівня гемоглобіну.

[ads2]

2. Вагітним жінкам призначають прийом заліза і фолієвої кислоти для підтримання рівня гемоглобіну. Так як малюк росте, він забирає більшу частину всіх «потрібних соків» з мами. А от після пологів не багато мам замислюються над тим, що потрібно попити вітаміни і відновити ослаблений організм. Адже попереду ще стільки буднів, які потрібно знову і знову віддавати всі сили увазі і вихованню дитини. І для дитини ніхто не замінить рідної мами, тому обов’язково треба стежити за собою.

3. Якщо в організмі низький рівень гемоглобіну, то це можна легко розпізнати за простими ознаками: випадає волосся, шаруються нігті, блідий колір шкіри і навіть втрата ваги. Звичайно, варто хоча б раз в три місяці відвідувати терапевта і здавати аналізи крові.

4. Швидко підвищити гемоглобін можна. Продається залізо (Fe) в аптеках в різних складниках. Краще, звичайно, в уколах, але це якщо вам пропише їх лікар. А буває, що немає часу на відвідування медичного закладу, і щоб стояти в черзі. Можна просто купити залізо в таблетках і приймати по інструкції. Але не поспішайте, залізо погано засвоюється, якщо його приймати поодинці. Тобто ви проп’єте курс в порожню. Необхідно приймати разом з залізом вітаміни з групи «В», можна з фолієвою кислотою. Вона добре сприяє довгому підтриманню заліза в крові. Пропивши вітаміни ви будете почувати себе сильною і здоровою людиною.

Кнопка «Наверх»