Здоров'я

Вживання сезонних продуктів покращує роботу імунної системи

Раціон харчування, що складається з сезонних продуктів, може поліпшити здоров’я кишечника, тим самим зміцнивши імунітет, вважають вчені з Стенфордського університету.

Щоб прийти до таких висновків, дослідники вивчили докорінну групу людей в Африці (плем’я хадза) і виявили, що їх кишкові бактерії приблизно на 30% більш різноманітні, ніж кишкові бактерії людей в західних країнах. Різноманітність кишкового мікробіома, як відомо, позитивно впливає на роботу імунної системи. Фахівці виявили, що у представників африканського племені не зустрічаються поширені хвороби травної системи, які вражають жителів Заходу, такі як хвороба Крона, виразковий коліт і рак кишечника. Оброблені продукти, а також надмірне застосування антибіотиків, кесарів розтин та інші зміни способу життя сприяли зменшенню різноманітності кишкових бактерій у сучасних людей.

В ході випробувань вчені зібрали зразки стільця з 188 осіб, які проживають в Африці, щоб виявити види продуктів, які люди їли, і оцінити склад кишкової мікрофлори. Дані зразки піддалися порівнянні із зразками стільця італійців, які дотримувалися типового західного раціону харчування. Результати показали, що у представників африканського племені була більш різноманітна мікрофлора кишечника.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button