Різні цікавинки

Найкраща подружка для дівчаток

barbi_resizedПланета Іграшок займає дуже велику частку на ринку продажу дитячих іграшок в Україні. Так як іграшки займають значне місце в житті кожної дитини, у неї є будь-якиі речі, з якими малюк грає постійно і навіть проносить улюблену іграшку через все своє життя. Виробники дитячих іграшок постійно намагаються порадувати новинками та ексклюзивними дитячими забавами, що б зробити дитинство яскравим і незабутнім.
Для хлопчиків — це завжди машинки, пістолетики, конструктори і роботи. А ось дівчатка люблять лялечки і будиночки, красиві пупсики і різні аксесуари.

У двадцятому столітті компанія Маттель створила абсолютно нову ляльку, яка отримала ім’я Барбі. З цього дня ця лялечка почала свій переможний хід по світу. Вона настільки сподобалася всім маленьким дівчаткам, що іграшка просто розліталася з полиць дитячих магазинів. Творці ляльки Барбі зробили красуню дуже реалістичною. Вона має красиву ідеальну фігуру, шикарне волосся і прекрасне обличчя. Барбі постійно вдосконалюють, і через час у неї почалися згинатися ноги і руки, голова і тіло. Це дозволило зробити її максимально рухомою і гнучкою, і Барбі може прийняти будь-яку позу. Разом з іграшкою почали випускати величезну кількість одягу, взуття та інших аксесуарів для маленької модниці.

Щороку ляльки Барбі постійно удосконалюються, адже вони настільки полюбилися дівчаткам. Кожна маленька принцеса хоче мати таку подружку. Сьогодні існує цілий світ Барбі. Маленька красуня має свій будинок, посуд, меблі, тварин, друга Кена і багато різних подруг. А кількість суконь, прикрас і сумочок, яке є у Барбі просто не злічити.

Разом з Барбі — модницею на полицях магазинів дитячих іграшок стали з’являтися й інші види цих ляльок. Є ляльки Барбі з популярних мультфільмів — Принцеса, Попелюшка, Білосніжка, Русалочка та інші казкові героїні.

Вже кілька десятиліть лялька Барбі існує в світі дитячих іграшок. Вона не втратила своєї популярності, навпаки, нові покоління дітей із захопленням розглядають її на полицях магазинів, благаючи купити барбі. З нею дівчата створюють свій неповторний світ. Вчаться бути жінками, адже Барбі стає їх першою і найближчою подругою. Дівчатка годинами проводять час з улюбленою лялькою, приміряючи її вбрання, роблячи зачіски, організовуючи звані вечері та бали. Коли малятка збираються разом, за допомогою Барбі і її речей дівчата створюють цілу любовну історію, де красуня знайомиться з Кеном — її хлопцем, виходить за нього заміж і вони разом їду в чудове весільну подорож.

Кнопка «Наверх»
Закрыть