Ґаджети

Найменша у світі зарядка на паливних елементах (фото)

У будь-якому куточку світі, навіть перебуваючи на відпочинку далеко від електричних розеток, кожен користувач бажає мати під рукою смартфон, який здатний у будь-який момент виконувати свої функції. Для таких ситуацій вже придумано досить альтернативних варіантів підзарядки, починаючи від взятого з собою Powerbank-а, і закінчуючи ґаджетами, здатними виробляти енергію за рахунок Сонця, вітру або води.

267b4d9bb0b0eec162981e95bf47eb13

Черговий варіант – компактний зарядний пристрій JAQ, що працює на паливних елементах.

Вироблення необхідної енергії відбувається у фірмових картриджах, що містять у собі воду і спеціальні солі. Новинка в змозі видавати 5 вольт/1 ампер. Смартфон підключається до JAQ за допомогою стандартного USB-роз’єму. Як тільки картридж встановлюється в зарядник, який зовні нагадує чохол для смартфона, відбувається хімічна реакція, що вивільняє енергію при розщепленні води на водень і кисень, завдяки чому і здійснюється підживлення акумулятора мобільного пристрою.

Г

Ґаджет розроблений тільки для позамережевої зарядки, а одного картриджа вистачає на одну зарядку мобільного пристрою (1800 мА/год). Після зарядки смартфона, картридж необхідно утилізувати. За заявами myFC, паливні елементи абсолютно безпечні, екологічні і виготовлені з переробленого пластику. Новинка буде представлена на виставці Consumer Electronics Show (CES) вже в цьому місяці. Запуск продажів відбудеться в найближчі місяці, а ціна JAQ складе 4.9 євро.


Джерело: gizmag.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button