Ґаджети

Нові міні-дрони Parrot (відео)

Компанія Parrot, відома завдяки випуску технологічних рішень для смартфонів і планшетів, представила 13 мініатюрних дронов, які можуть успішно долати відстані суходолом, повітрям і навіть водою. Через невеликі розміри час автономної роботи акумулятора сильно обмежений, однак пропорційно низька і їх вартість: найдорожчий міні-дрон оцінений в €200 на французькому сайті компанії, де вони вперше були помічені. Пристрої надійдуть у продаж у Великобританії 2 липня. Управління дрона здійснюється за допомогою смартфона або планшета з встановленим фірмовим додатком від Parrot.

Повітряні дрони Airborne включають дві моделі: Cargo за €99 і Night за €129. Вони важать по 58 г оснащені 3-осьовим акселерометром і гіроскопом, а також VGA-камерою для створення фотографій, а також 1 ГБ вбудованої пам’яті для їх зберігання. Час автономної роботи складає 9 хвилин, зарядка акумулятора займає 25 хвилин. Максимальна швидкість – 17,7 км/год.

Водні дрони Hydrofoil збираються з дронов Airborne, однак мають спеціальну нетонущу платформу. Дрон розташовується перпендикулярно землі і за рахунок обертання лопатей надає човну рушійну силу. Час плавання становить приблизно 7 хвилин.

Наземні дрони Jumping відрізняються наявністю фізичних коліс, завдяки чому вони розвивають велику швидкість при русі по прямій лінії, а також можуть долати перешкоди, буквально підстрибуючи на висоту до 80 см. Тут також встановлена камера, правда, на відміну від камери в Airborne, вона може знімати відео і зберігати його у вбудованій пам’яті об’ємом 4 ГБ. Дрон оснащений динаміком, тому ви можете передавати голосові повідомлення оточуючим людям. Доступні модифікації Night з LED-індикаторами для освітлення (€199) і Race Drone (€199), який може розвинути швидкість до 13 км/год.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button