Гумор

Названі найдивніші речі, запущені в космос

Дослідники назвали найдивніші речі, які людина коли-небудь запускала у космос. Все це робилося заради наукових експериментів.

Одним з найбільш унікальних проєктів стала спільна розробка NASA, влади Австралії та видання COSMOS. Їх представники відправили майже три десятки тисяч текстових повідомлень в бік екзопланети Gliese 581d, хоча її існування ще не доведено. Позаземний простір також борознили мініатюрні тихоходки, нібито здатні функціонувати при тиску в 6000 разів більше, ніж в земній атмосфері. В результаті такого дослідження вижила лише половина особин.

Компанія SpaceX перш відправила в космос кільце сиру Le Brouere в одній з капсул дев’ять років тому. Таким чином фірма віддала данину поваги групи Монті Пайтон. У середині 80-х астронавт Лорен Актон доставив на борт шаттла кістки динозавра, але ті через певний час повернулися на Землю. В один час на МКС побувала бігова доріжка Стівена Колберта, яка допомагала залишатися у формі мешканцям станції. В іншій раз на МКС побувала ґрунт зі стадіону, взятий Гарретом Рейсманом, що був великим фанатом бейсболу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button