Гумор

Google розробляє ШІ, який розбере почерк лікарів

Google створює модель штучного інтелекту, яка зможе розпізнавати рукописні рецепти лікарів. Про розробку повідомляє The Hindu з посиланням на директора з досліджень Google Research India.

Image by Sebasti?n Garc?a from Pixabay

Програмісти компанії Google працюють над створенням методу ШІ, який дозволить розпізнавати медичні призначення, написані лікарями від руки. Технологія передбачає обробку знімка рецепта за допомогою Google Lens.

Дослідники відзначають, що більшість лікарських призначень пишеться від руки, при цьому їх, як правило, важко розібрати, а ще важче — запам’ятати. ШІ, навчений на великій кількості рецептурних бланків, зможе ідентифікувати і навіть виділяти ліки в рукописних призначеннях, повідомив Маніш Гупта, директор з досліджень Google Research India.

Навіть комп’ютерам важко оцифрувати рецепти, оскільки вони погано структуровані, містять велику кількість скорочень і специфічних термінів, зрозумілих тільки професіоналам.

Дослідники відзначають, що ця технологія буде використовуватися як допоміжна для провізорів в аптеці і пацієнтів. Найближчим часом Google обіцяє випустити готовий додаток в Індії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button