Здоров'я

Куркуму назвали ефективним засобом для зміцнення здоров’я

Фахівці кажуть, що додавання куркуми в щоденний раціон вкрай корисно. Речовини, що містяться в спеції, виявилися ефективним засобом для зміцнення здоров’я.

Кілька з’єднань в куркумі можуть допомогти організму боротися з деякими захворюваннями. Найвідомішим з них є куркумін. Вчені повідомляють, що ця речовина здатна послабити депресивні стани і підсилити дію антидепресантів. Оскільки куркумін є відмінним засобом проти запалень, він таким чином підтримує збалансований рівень цукру в крові. Тому використання спеції іноді сприяє профілактиці та лікуванню діабету 2 типу. В одному дослідженні брали участь 240 дорослих з переддіабетичними симптомами, які після приймання куркуміну протягом 9 місяців мали знижений ризик розвитку захворювання.

Різні віруси, включаючи герпес і грип, придушуються впливом куркуми на організм людини. Деякі дані вказують і на випадки зниження «поганого» холестерину ЛПНЩ. Лікарі також рекомендують додавати в раціон людям, що страждають від серцево-судинних та неврологічних захворювань, хронічного головного болю, синдрому подразненого кишківника і артриту. Куркума часто використовується при приготуванні таких поживних страв, як каррі, паелья, бірьяні, плов і різноманітні соуси.

Кнопка «Наверх»
Закрыть