Наука

Названі побутові предмети, які викликають рак

Експерти назвали побутові предмети, що викликають онкологічні захворювання. Все частіше лікарі фіксують рак, що розвивається із-за неправильного способу життя людини і тих речей, з якими вона взаємодіє кожен день.

Перший побутовий предмет, що викликає онкологію, – це дезодоранти. У своєму складі вони містять парабени. Ці речовини при проникненні в організм людини провокують різні форми раку. Татуювання призводять до розвитку меланоми. Вся справа в алюмінії і кольбаті, який потрапляє в нижні шари шкіри.

Ще одним побутовим предметом, що викликає рак, виявилася фарба для волосся. Жінки, що регулярно використовують її, частіше страждають онкологією молочної залози. Негативний вплив мають і лаки для нігтів, які містять в собі безліч токсинів.

Посуд з тефлоновим покриттям також викликає рак. При зведенні будинків будівельники часто використовують речовину під назвою радон. Її частини, потрапляючи в дихальну систему людини, здатні викликати онкологію легенів. Те ж саме стосується іншого будівельного матеріалу – азбесту. Його вплив на здоров’я людей виявляється значно сильніше радону.

Багато людей все частіше віддають перевагу меблям з протипожежним складом. Така практичність несе в собі серйозну загрозу для всього організму. Склад цієї меблів викликає у людей різноманітні проблеми з щитовидною залозою, у тому числі і рак.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button