Людина

Названо ТОП-5 доведених смертоносних звичок

Вчені назвали ТОП-5 смертоносних звичок, негативний вплив яких на організм людини був неодноразово доведено. Фахівці вивчили результати 34-річного дослідження, в якому взяли участь 118 000 людей, щоб з’ясувати, які згубні пристрасті призводять до летального результату.

За даними наукових співробітників, надмірне споживання цукру призводить до ризику високої смертності через серцево-судинні захворювання, які провокують цей продукт. Небезпечною вважається і «любов» до газованих напоїв, соків. Для протидії «солодкій» звичці краще вживати овочі, горіхи, цільні зерна, здорові жири, такі як риба і оливкову олію.

Куріння провокує не тільки рак, а ще і захворювання серцево-судинної системи, діабету, патології легень, включаючи хронічний бронхіт та емфізему.

Ще одна смертельно небезпечна звичка – сидячий спосіб життя, що приводить до порушень нормальної роботи багатьох внутрішніх органів. На думку вчених, з проблемою потрібно боротися за допомогою регулярних кардіо-вправ. Вони не тільки піднімуть настрій, але покращать пам’ять і захистять мозок від когнітивного спаду.

На високий ризик передчасної смерті вказує і наявність надлишкової або, навпаки, недостатньої ваги. Із-за таких «особливостей» всі системи людського організму наражаються на небезпеку, оскільки відбуваються значні порушення і збої у функціонуванні життєво важливих органів. Алкоголь може стати причиною відходу з життя, оскільки його вживання негативно відбивається на здоров’ї, провокуючи рак, інфаркти та інсульти, респіраторні захворювання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button