Людина

Яку музику і при яких хворобах слухати

Найімовірніше, люди знають, що музика здатна впливати на людину. Одних вона бадьорить, іншим піднімає настрій, а багатьох вона навіть може приспати. Існують докази, що музика впливає на людину набагато більше, ніж ми можемо собі припустити.

У більшості людей є мелодія, яка допомагає в різних життєвих ситуаціях. Наприклад, деяким подобається засинати під певну музику. Вчені визначили різні випадки впливу музики на стан людини.

muzyka_v_koryst_550

Музика чинить дію на фізичний, а також на емоційний настрій людей. Мелодія, що гармоніює з психоемоційним станом людини, впливає на нього благотворно. Якщо ж у людини немає гармонії з мелодією, така ситуація може погіршити стан.

Відзначимо, що національно-культурна особливість також впливає на сприйняття музики. Наприклад, не кожен європеєць сприймає східні мотиви, також як не всім азіатам подобається європейська музика.

Читайте також: Музика в супермаркетах використовується спеціально для зомбування покупців

Було доведено, що музичні твори благотворно впливають на людину. При цьому дія відбувається не тільки від ритму музики, а й від інструменту, на якому виконується мелодія. Кожен окремий інструмент по-особливому впливає на організм людини.

Отже, список музичних інструментів, які потрібно слухати при хворобах:

Струнні – при серцево-судинних захворюваннях. Гітара, скрипка, арфа та інші струнні інструменти благотворно впливають на серцево-судинну систему, до того ж звуки цих інструментів здатні пробудити в людині почуття жалю.

Клавішні – при психічних розладах і хворобах внутрішніх органів. Фортепіано гармонізує людську психіку, відбувається стабілізація роботи сечового міхура, нирок, можлива навіть нормалізація роботи щитовидної залози. Звуки органа відповідають за стимуляцію головного мозку, під час музики відбувається очищення енергетичних потоків, що проходять уздовж хребта.

Духові інструменти – при порушенні дихання. Духові інструменти упорядковують роботу дихальної системи, очищають легені і бронхи, покращують кровообіг.

Ударні – при порушеннях серцевого ритму. Ударні інструменти здатні позитивно впливати на наш організм. Деякі лікують печінку, покращують ритм серця і кровоносну систему.

Класична музика – для стимуляції роботи мозку і при ревматизмі. Після проведених досліджень вченими було доведено, що класична музика таких геніїв, як Бетховен, Моцарт, Вівальді та інших здатна надавати чудотворний вплив на людей. Музика Моцарта сприяє стимуляції мозкової діяльності людини.

Також з’ясувалося, що класична музика сприяє лікуванню ревматизму. Це підтвердилося після експерименту: деяким хворим ревматизмом давали слухати класику, і вони виліковувалися швидше, ніж ті які лікувалися без музики.

Читайте також: Як музика впливає на мозок людини

Любите популярну музику? Не біда. Практично вся музика знімає м’язове напруження, і до того ж підвищує активність. Під час прослуховування музики, людина схильна до кращого сприйняття інформації. Щоб зрозуміти який вплив надає на Вас інформація, треба послухати музику, і проаналізувати які почуття та емоції викликала у вас даний твір.

Як і де краще слухати музику?

Слухати музику рекомендується будинку, по дорозі на роботу, під час роботи і скрізь, де є можливість.

Будьте здорові!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Пiсля iнфаркту 2 роки не могла слухати мого улюбленого Шопена, починало болiти серце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button