Відео

Небо в штаті Нью-Йорк осяялося червоним

Лякаючі криваво-червоні сполохи осяяли нічне небо в американському штаті Нью-Йорк. Лідирують дві версії події — витівки інопланетян і незвичайне північне сяйво.


Відомі в Мережі уфологи брати Бретт і Блейк Кузени розмістили 26 листопада на відеохостингу YouTube на каналі thirdphaseofmoon шокуючі кадри того, як нічне небо над США освітлюється і достатній час світиться яскраво-червоним світлом.

Відеоролик був знятий в минулу середу, 22 листопада, проїжджаючими по трасі автомобілістами в американському штаті Нью-Йорк. На кадрах видно, як чорне нічне небо ніби палає на тлі темних силуетів дерев далеко. Автори відео стверджують, що спостерігали це явище протягом приблизно 15 хвилин.

Під час запису можна почути, як один з очевидців запитує іншого, чи це може бути своєрідним північним сяйвом. Цієї ж версії дотримується і частина глядачів, які встигли подивитися відеоролик. «Північне сяйво. Коли воно з’являється в більш низьких широтах, воно здається червоними замість характерного синього, зеленого і жовтого,» — написав під відео один з користувачів.

Однак брати Кузени, що звикли бачити у всьому витівки інопланетян, і цього разу не зрадили собі, заявивши: «У нас є дуже чітке фото чогось дивного, що тільки що спалахнуло в небі, — каже Бретт. — І це не просто спалах, це щось підтримує освітлення. Це не просто з’явилося і зникло, а як ніби щось вибухнуло і підтримує сяйво».

Досить прозорий натяк був зрозумілий глядачами каналу, один з яких написав: «В хмарах НЛО, який дає червоне світло, досить просте пояснення».

Кнопка «Наверх»