Фото

Нейропротези керовані силою думки, для людей, які втратили кінцівки

Модульні нейропротези Майка Маклафліна.
У людей, які втратили руки або ноги, з’явився реальний шанс на повернення до повноцінного життя. Це стало можливим завдяки модульним нейропротезам, управляти якими можна силою людської думки.

[ads2] Американські вчені з нью-йоркській Лабораторії прикладної фізики Джона Хопкінса створили перший повноцінний нейропротез кінцівок, керований імпульсами людського мозку.

Протези, керовані силою думки.
Керує проектом інноваційного протезування професор Майк Маклафлін. Його наукова група працює над створенням протезів майбутнього, які дозволять людям з втраченими руками і ногами жити повноцінним життям. Як показує останній новинний анонс лабораторії, медицина «майбутнього» можлива і доступна, нехай і відносно, вже сьогодні.

Протези на корсеті.
Свою розробку вчені продемонстрували на одному з добровольців, який в результаті нещасного випадку, який стався багато років тому, залишився без обох рук. Механічні кінцівки з інноваційних матеріалів практично в точності повторюють людські руки. Закріпили протез на спеціальному корсеті, який надівається на спину і плечі пацієнта.

Відточені рухи рук-протезів.
Управління кінцівками здійснюється за рахунок електронних імпульсів, від мозку людини. В сутності, система управління протезом повністю копіює нервову систему людини. Команди розпізнаються миттєво і незабаром після періоду адаптації, людина зможе керувати протезом також інтуїтивно, як і живими руками. Трохи більше часу знадобиться на те, щоб відточити силу стиснення предметів в долоні.

Методи медицини майбутнього сьогодні.
Безсумнівною перевагою інноваційного протеза є те, що система нервового контролю зробила можливим правління кожним пальцем кисті протеза. Це значно підвищує функціональність протеза і комфорт від його використання. До того ж, на відміну від більшості сучасних пристроїв дітище американських вчених не імплантується в організм, а є свого роду «навісним обладнанням».


Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть