Здоров'я

Британські вчені склали дієти по ДНК

Група англійських медиків, стурбованих проблемами ожиріння, які вражають населення зі швидкістю поширення епідемії, запропонувала лікувати людей, які страждають від повноти, на генетичному рівні.

53644283e77c9d58b69cfa9b74779675

За цією програмою, англійці, які мають об’єм ваги, який перевищує значення норми, пройдуть тести ДНК,мі здатні допомогти медикам визначити наявність характерних відмінностей в їх генах. На думку генетиків саме ці відмінності і пов’язані з збільшенням ваги після вживання певних продуктів харчування.

Читайте також: 

Розробники цієї дослідницької схеми запевняють, що є цілий ряд генотипів, які по-різному реагують на однаковий раціон харчування. Це свідчить про те, що є група людей, яка посилено набирає зайву вагу від прийому білкової їжі, разом з тим є люди, яким категорично забороняється включати в раціон харчування вуглеводи.

При визначенні людського генотипу дана інформація дозволяє медикам дізнатися, які продукти харчування або блюда в раціоні слід обмежити певному пацієнту, щоб його маса тіла залишилася в межах допустимих норм. Однак дієтологи нагадують, що не варто допускати повного виключення продуктів «невідповідної» групи, необхідно тільки обмежити їх вживання до розумних обсягів.

Натхнення: www.megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button