Людина

Немовлята можуть бачити те, чого не помічають дорослі люди

Дослідники реалізували унікальний у своєму роді експеримент, результат якого дозволив всім фахівцям виявити цікаву закономірність.

34a9aa27290910f076ada8fe379e44ba

Повідомляється, що завдяки новим проектам лікарі виявили незвичайну здатність у новонароджених хлопчиків і дівчаток. Виявилося, що немовлята можуть помічати те, чого не вдається побачити дорослим хлопцям і дівчатам. Таке феноменальне відкриття зробили співробітники з клінічного центру, розташованого в Сполучених Штатах Америки. За словами представників науки, світ в очах маленької дитини виглядає інакше.

У здійсненні експериментів команда медиків задіяла 42 дитини. Під час проведення випробувань та дослідів вчені виявили окремі здібності, які проявляються у дітей у віці 3-4 місяців. Фахівці стверджують, що хлопчики і дівчатка помічають якісь дрібниці і деталі набагато частіше, ніж їхні батьки. Однак, по досягненню п’ятимісячного віку хлопці втрачають дані здібності.

Науковим працівникам поки не вдалося пояснити причину такого явища. Дослідники схильні стверджувати, що навколишній світ постає перед очима немовляти в іншому світлі. В науці подібний механізм має назву «перцептивної сталості».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button