Здоров'я

Рак шкіри: різновиди, лікування, фактори ризику — Lissod

Рак шкіри: різновиди, лікування, фактори ризику

Рак шкіри на сьогоднішній день є одним з найбільш страшних і небезпечних захворювань. Така хвороба може з’явитися на будь-якій ділянці шкіри з родимки або веснянки, в якій присутня ракова клітина, що схильна до збільшення. Він виникає на відкритих ділянках тіла, близько 70% пухлин розвиваються саме на обличчі. Найчастіше уражається шкіра носа, лоба, куточки очей, вушні раковини або скроневі області. На тулубі ракові утворення виникають в 10% випадків, з такою ж частотою уражаються кінцівки.

26-05-15-foto-600x283-1

Типи раку шкіри, лікування

  1. Базальноклітковий тип раку шкіри є найбільш поширеним. Така пухлина розвивається дуже повільно, може проростати в навколишні тканини, тим самим руйнуючи їх. Така пухлина практично не дає метастазів.
  2. Плоскоклітинний тип раку шкіри зустрічається рідше, виникає найчастіше на тлі передракових захворювань шкіри. Пухлина зазвичай одиночна і розташовується на будь-якій ділянці тіла. Відрізняється швидким зростанням і може метастазувати, головним чином лімфогенним шляхом.

Процес виникнення пухлини може бути неагресивним або стрімким. Лікування підбирається відповідно до типу і стадії розвитку хвороби. На сьогоднішній день медицина пропонує два основних види лікування:

  1. променева терапія
  2. хірургічний метод.

При хірургічному втручанні просто січуть уражену ділянку, а так само найближчі тканини. При такому вигляді лікування часто проводять пластичну операцію, тобто травмовану ділянку закривають шкірою. Так само при лікуванні раку шкіри може застосовуватися гамма-опромінення або радіоносні голки.

Фактори ризику

Давайте більш детально розберемо фактори ризику, при яких може розвиватися рак шкіри. І так, до них відносять: ультрафіолетове і іонізуюче випромінювання, вплив хімічних канцерогенів, які потрапляють на шкіру, куріння, прийом препаратів, що послаблюють захисні властивості імунітету, а так само генетичні особливості організму. Заходами профілактики раку шкіри служать захист шиї та обличчя від тривалого й інтенсивного сонячного опромінення, особливо це стосується літніх людей зі світлою шкірою, регулярне застосування захисних кремів для шкіри, лікування ранок і рубців, які довго не гояться, своєчасне лікування передракових захворювань шкіри.

Кожна людина, яка належним чином дбає про своє здоров’я, а так само здоров’я своїх близьких повинна регулярно проводити профілактику захворювань різного роду. Якщо ви виявили на тілі видозмінену родимку або веснянку або новоутворення, слід негайно звертатися за допомогою до медицини. Говорячи, про клініки високого рівня, не можна обійти увагу клініку «Лісод», яка займає провідні позиції по лікуванню ракових захворювань по всій Україні. Медики клініки «Лісод» зацікавлені у здоров’ї своїх пацієнтів, а не у власному матеріальному збагаченні. Багато пацієнтів клініки «Лісод», які вилікувалися від захворювань, рекомендують її, як висококваліфіковане медичний заклад. Отримати більш детальну інформацію з цікавлять вас питань ви можете, пройшовши за посиланням www.lissod.com.ua.

Кнопка «Наверх»