Фото

На Житомирщині річка Тетерів стала яскраво-рожевою (фото)

Стічні води, забруднені невідомою речовиною рожевого кольору, у річку Тетерів скидали двічі протягом чотирьох днів.

На Житомирщині у селі Слобода-Селець у річку Тетерів скинули стічні води яскраво-рожевого кольору, ймовірно, через незаконну врізку в зливову каналізацію.

Не всі зливові колектори перебувають на балансі “Житомирводоканалу”, проте комунальники реагують на нетипові забруднення стічних вод з таких колекторів, повідомляє КП “Житомирводоканал” у Facebook.

Працівники лабораторії поверхневих, зворотніх і стічних вод 8 лютого провели їх аналіз і виявили перевищення гранично допустимих концентрацій речовин, зокрема концентрація заліза перевищена у 10 разів (15,08 мг/дм3), а завислих речовин – у 2 рази (413 мг/дм3).

На Житомирщині річка Тетерів стала яскраво-рожевою. Фото

На Житомирщині річка Тетерів стала яскраво-рожевою. Фото

“Допускаємо, що якийсь недобросовісний “господарник” через незаконну врізку в зливову каналізацію здійснює скид неочищених стічних вод, до складу яких входять специфічні токсичні речовини, прямо в річку”, – зазначено в повідомленні.

11 лютого працівники водоканалу моніторили скиди зі зливових колекторів і знову зафіксували  стічні води, забруднені невідомою речовиною рожевого кольору, які стікали з того ж самого колектора прямо в річку Тетерів.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button