Авто

Незабаром водень може замінити газ і нафту

Британське видання «Nature Communications», присвячене таким наукам, як біологія, фізика і хімія, повідомляє, що наша цивілізація наблизилася на черговий крок до заміни нафтового і газового палива на водень.

17-09-15-foto-600x375-1

Днями німецькі вчені поставили новий рекорд у сфері вироблення штучного фотосинтезу. Досягнення німців є на поточний момент найефективнішим – їм вдалося домогтися коефіцієнта корисної дії в чотирнадцять відсотків. Згідно з оцінкою фахівців, через кілька років заміна газового і нафтового видів палива на витягнутий з води водень вже стане можливою.

Якщо європейські вчені підвищать коефіцієнт корисної дії своєї фотохімічної групи всього на один відсоток, досягнувши п’ятнадцяти відсотків, то створені на напівпровідниках світлові генератори стануть набагато вигідніше, ніж викопні джерела енергії. Експерти прогнозують, що кілограм водню, добутого таким чином, буде коштувати не більше чотирьох доларів (92 грн.).

Читайте також: 

Подібна технологія дозволяє отримувати водень протягом сорока годин без значного зниження обсягів вироблення. Уже в цьому або наступному році німецькі вчені мають намір удосконалити свою технологію і отримати фотохімічні групи з коефіцієнтом корисної дії в п’ятнадцять або навіть сімнадцять відсотків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button