Авто

Розсекречено незвичайний салон «кавового» флагмана Wey. Перші фото і відео

В салоні машини простежується відхилення від стандартних для бренду рішень. Так, круглі дефлектори обдування, характерні для Wey Tank 300 і VV7, були замінені на прямокутні.

На фото: салон кросовера Wey Mocha.

Кількість кнопок у салоні зведено до мінімуму, а центральну консоль прикрашають два великі екрани. Один з них відповідає за функції клімат-контролю. Точні їх діагоналі все ще невідомі. Приладова панель «Мокко» також реалізована у вигляді екрану.

Салон на зображеннях представлений в двокольоровому виконанні з поєднанням кремового і пурпурного відтінків. Такий сміливий дизайн явно має на меті ще раз підкреслити статус Wey Mocha. Матеріал селектора коробки передач нагадує кришталь. На тлі рояльного лаку виглядає і справді дуже преміально. Втім, незважаючи на велику кількість матеріалів, салон «Мокко» не виглядає перевантаженим. Дизайн вийшов лаконічним і приємним.

салон wey mocha
На фото: центральна консоль кросовера Wey Mocha.

Тим часом в Wey розповіли і про «розумне водіння», на яке буде здатний Mocha. У розпорядження флагманського кросовера відводяться функції автономного управління на високих швидкостях (NOH), утримання в смузі на високій швидкості (NWP), а також інші інтелектуальні функції.

«Мокко» є першою моделлю Wey з системою Coffee Smart Drive. Він оснащений 5G, вбудованою навігацією, а також автопілотом третього рівня.

Що стосується технічної частини, то автомобіль отримає 2-літровий двигун E20N, який працює в парі з 9-ступінчастим роботом з двома «мокрими» зчепленнями. А головним представником Wey Mocha є дочка власника Huawei, 23-річна Аннабель Яо.

Натхнення


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button