Авто

До 2040 року бензинового транспорту не залишиться

Про це заявив глава Renault-Nissan Карлос Гон.

К 2040 году бензинового транспорта не останется

Renault спільно з Mitsubishi представила план розвитку електричного та автономного транспорту до 2022 року і далі.

Альянс підтвердив висловлені раніше наміри по електрифікації свого модельного ряду, підкресливши, що збільшення обсягів виробництва — це єдиний шлях до зниження цін на електромобілі.

На думку президента альянсу Renault — Nissan Карлоса Гона, головний стимул до електрифікації транспорту буде виходити від урядів і регуляторів. «Основною причиною буде не стільки споживчий попит, скільки правила емісії, — зазначає він. — До 2040 року дизельного і бензинового транспорту не залишиться. Це абсолютно вірогідний сценарій».

Друга хвиля електромобілів Nissan — 9 мільйонів машин — буде створюватися на базі чотирьох нових платформ. На такому рівні стандартизація шасі ще ніколи не вироблялася в альянсі. Число автомобілів на новій платформі зросте з 25% до 70% до 2022 році. До цього ж терміну будуть представлені 12 нових повністю електричних моделей, буде досягнута дальність пробігу на одній зарядці в 600 км, а вартість батарей знизиться на 30%, повідомляє Gas2.

Ще більш рішучим кроком Гону є перехід до автономного транспорту. Новий Nissan LEAF ніколи не претендував на звання повністю автономного автомобіля, але поступово нарощував рівень технологій, що допомагають водієві. У першому LEAF була система ProPilot, у нового буде адаптивний круїз-контроль, системи утримання транспортного засобу в межах смуги руху, детектор сліпих зон тощо.

На думку великих автовиробників, присутніх на виставку в Франкфурті, заборона на ДВЗ вигідна тільки Китаю, який поставляє основну масу акумуляторів. Поспіх з електромобілями завдасть удару по економіці Європи, повідомляє hightech.fm

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть