Поради

Як перевірити потенційних бізнес-партнерів: зручний сервіс

Ведення бізнесу завжди пов’язане з певними ризиками. І один з них – це співпраця з сумнівними контрагентами. Для того, щоб уникнути таких ризиків, потрібно просто попередньо перевірити підприємство. А для цього можна скористатися спеціальним сервісом https://youcontrol.com.ua/topics/yak-zrobyty-v-min’iust-zapyt-danykh-zyedr-ta-chomu-youcontrol-zruchnishe/, який допоможе отримати потрібну інформацію. Головне – серйозно підійти до цього питання і не покладатися на випадок, тому що в будь-якій галузі кількість шахраїв або просто недобросовісних підприємців досить велике.

Які ризики виникають при роботі з сумнівними партнерами

Для будь-якого сучасного бізнесу важливо, щоб потенційні клієнти й суспільство в цілому сприймало компанію в позитивному ключі. Робота з неперевіреними фірмами чревата негативними наслідками. це:

  • корупційні скандали, які призводять до репутаційних втрат,
  • юридичні та податкові санкції, якщо бізнес виявляється замішаним в сумнівні операції,
  • фінансові збитки, в тому числі пов’язані тим, що компанія працювала з фірмами-одноденками або шахраями.

Щоб уникнути цього, можна скористатися спеціальними сервісами для перевірки партнерів. Наприклад, зручні інструменти для цього надає онлайн-сервіс Youcontrol, в базі якого зібрана інформація про більш ніж 4 млн. Підприємств.

Яку інформацію допоможе зібрати сервіс

Через сервіс Youcontrol https://youcontrol.com.ua/ можна перевіряти як підприємство в цілому, так і його керівника – наприклад, можна дізнатися, з ким пов’язане керівництво в компанії (в тому числі можна з’ясувати наявність зв’язків з громадськими особами). Можна дізнатися, чи не потрапило підприємство або його керівники в санкційні списки, чи є у нього податкові борги, чи не розпочата процедура банкрутства, яка власність числиться за цією фірмою. Сервіс допоможе перевірити наявність у компанії всіх ліцензій і дозвільних документів. При цьому досить задати пошук за все один раз – і будуть отримані відомості з усіх наявних джерел. Це допоможе заощадити час.

Відомості, які отримує користувач, сервіс бере тільки з офіційних джерел. Одним з них є ЄДР – єдиний держреєстр підприємств (маються на увазі як юридичні, так і фізичні особи).

Що потрібно знати про пошук за реєстром підприємств

Цей реєстр знаходиться у веденні Міністерства юстиції. Зробити запит за реєстром можна або на сайті Мін’юсту, або через додаток. При цьому через сервіс Youcontrol робити запит набагато зручніше.

У реєстрі міститься інформація про назву підприємств, видах їх економічної діяльності, розмір статутного капіталу, відомості про засновників і директора. Якщо підприємство перебуває в статусі припинення діяльності, це теж відображається в реєстрі. По суті, він містить відомості про актуальний стан підприємства або підприємця. Ці дані можна потім використовувати для більш глибокого пошуку. При цьому, якщо при запиті на сайті Мін’юсту, користувач отримує тільки ту інформацію, яка внесена до реєстру, та й ту не може зберегти як досьє, а змушений буде переписувати, то при використанні сервісу у нього буде більше можливостей. це:

  • Збереження досьє на підприємство в зручному форматі.
  • Можливість отримання відомостей не тільки з цього реєстру, а й з інших баз даних.
  • Використання додаткових інструментів для пошуку зв’язків між різними бізнес-одиницями і для аналізу показників.

Все це допомагає приймати зважені рішення про можливість співпраці з тією чи іншою компанією.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button