Фото

Незвичайні місця Санкт-Петербурга

У Санкт-Петербурзі є місця, які незвичайні і привабливі. І їхня кількість не така мала, як здається. Втомившись від виду головних визначних пам’яток міста, люди відвідують і їх. Мабуть в незвичайній обстановці романтичніше провести побачення або дружню зустріч. А хто ж вкаже туристам, куди відправитися? Ну, звичайно, в цьому допоможе private tours st petersburg. Та ми вам розповімо про певні секретні місця…

Міст поцілунків

На Садовій вулиці через річку Миття перекинувся міст, що зв’язує своїми кінцями острови: Казанський і 2-й Адміралтейський. З нього постає перед очима дивовижний вид на Ісаакіївський собор. У бутність і до цих пір тут зустрічаються і прощаються. Закохані пари, що приховують свій зв’язок, гуляють тут під покровом ночі. Сюди приїжджають молодята, щоб перетнути його і злитися в довгому поцілунку.

foto_cikavosti_04.07.2014-09-01_resized

Петербург в мініатюрі

В Олександрівському парку, в південній його частині, можна помилуватися мініатюрною копією міста. На території в 2 гектари розставлені моделі основних історичних пам’яток Санкт-Петербурга. Вони виконані з бронзи і в масштабі 1:33. Головний штаб, Зимовий палац, Олександрівська колона, Храм Спаса-на-Крові, Ісаакіївський собор, Казанський собор, композиція «Зодчі» зібрані в одному місці.

foto_cikavosti_04.07.2014-09-02_resized

«Жахи Петербурга»

Цей незвичайний атракціон розміщується на вулиці Марата, будинок 86. Тринадцять кімнат зайняли другий поверх «Планети Нептун». Перед глядачами постає дивна вистава, в якій задіяні живі актори, манекени і роботи. Дія розгортається на імпровізованих вулицях Санкт-Петербурга. Тут можна зустрітися з історичними особистостями й персонажами літературних творів.

«Мідний вершник»

З давніх пір в народі живе впевненість, що деякі незвичайні місця Санкт-Петербурга повні містики. І в першу чергу цими властивостями володіє пам’ятник Великому Петру. Кажуть, що Павло, гуляючи по Сенатській площі, зустрівся одного разу з самим государем. У народі побутує марновірство, що примара охороняє своє місто.

foto_cikavosti_04.07.2014-09-03_resized

Сім мостів

У Санкт-Петербурзі є місце, звідки відкривається вид на сім мостів Північної столиці. Для цього потрібно дістатися до зупинки метро: вулиця Садова, і обігнути Нікольський собор. Спостерігати розгорнуту панораму краще з Пікалова моста. Дивно, але всі загадані тут бажання неодмінно виконуються. Щоб це сталося напевно, слід прийти сюди 7 числа в 7 годин.

foto_cikavosti_04.07.2014-09-04_resized

Кунсткамера

Містика прозирає і в коридорах Кунсткамери. У післяреволюційні роки звідси пропав череп з однієї колекції. Він належав французькому велетню. З тієї пори привид бродить по незліченних залах у пошуках втраченої частини скелета.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button