Здоров'я

Німецькі дієтологи пояснили, який напій зміцнить імунітет та подолає закреп

Щоб отримати позитивні результати треба щодня випивати від 100 до 150 мл напою.

Сік квашеної капусти забезпечує організм важливими речовинами — вітаміном В12, бета-каротином, фолієвою кислотою. Регулярне пиття соку дає чотири позитивні ефекти для здоров’я. Про це розповіли німецькі дієтологи. Повідомляє видання Focus.

Забезпечує вітамінами. Квашена капуста — дуже велике джерело вітамінів. Крім вітаміну С, який володіє антиоксидантною дією і зміцнює імунну систему організму, вона також містить вітамін К, необхідний для здорових процесів згортання крові та гарного стану кісток. Ще один вітамін – B12 підтримує здоров’я нервової системи. Інші компоненти — фолієва кислота і бета-каротин.

Забезпечує мінералами. Квашена капуста і сік з неї також містять багато мінералів, включаючи калій, магній і кальцій. Їх позитивний ефект полягає позитивному впливі на серце, стан кров’яного тиску, нервів, м’язів та кісток.

Зміцнює імунітет. Молочнокислі бактерії соку квашеної капусти можуть діяти як природні пробіотики, які очищають кишкову флору і заважають заселятися патогенам. Результат — хороше травлення і сильний імунітет.

Допомагає при запорах. Ще один корисний ефект, який має напій, — його здатність стимулювати травлення, діючи як м’яке проносне.

Для того, щоб отримати усі ці позитивні результати треба щодня випивати від 100 до 150 мл напою.

Що слід знати. Всі ферментовані продукти, включаючи цей сік, містять гістамін. Якщо він в організмі людини не засвоюється, вживання напою провокує нудоту та головний біль.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button