Здоров'я

Вчені знайшли найдієвіші способи боротьби з застудою

За твердженням вчених з Канади і Нової Зеландії, кращими способами профілактики застуди є миття рук, використання профілактичних препаратів, що містять цинк, а для лікування найкраще підходять антигістамінні та протизапальні засоби. Про це вчені розповіли в огляді, спеціально підготовленому для одного з медичних журналів.

zastuda_resized

Автори огляду стверджують, що у дорослих застуда проявляється в середньому 2-3 рази на рік, діти молодше 2 років хворіють в середньому 6 разів на рік. У 1997 році в Сполучених Штатах витрати, пов’язані з цим захворюванням, які включають відвідування лікарів, лікування вторинних інфекцій і купівлю необхідних препаратів, склали близько 17 мільярдів доларів. Витрати, пов’язані з пропуском роботи через хворобу або для нагляду за хворими дітьми, становлять близько 25 мільярдів доларів на рік.

Бактерії є причиною тільки 5 % простудних захворювань. Однак багато медиків при симптомах ГРВІ досі призначають антибіотики. Вчені з Університету Альберти в Едмонтоні та Оклендського Університету в Новій Зеландії проаналізували багато існуючих наукових праць, вони дійшли висновку, що найефективнішими способами боротьби із застудою є миття рук, а також використання спиртових розчинів для дезінфекції рук. Препарати з вмістом цинку довели свою ефективність на дітях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button