Відео

Ніжність левиці до людини

Навряд чи ви колись могли собі уявити, що дика левиця може проявляти таку ніжність до людини ..
Унікальне і дуже позитивне відео з дикою левицею, яка поводиться з людиною, як ласкавий грайливий песик, здивувало і розчулило багатьох користувачів інтернета, які подивилися цей забавний ролик. Левиця проявляє приголомшливеу дружелюбність і ласку до двох людей, які є її рятівниками. Во час своєї наукової місії до Ботсвани два еколога врятували молоду самку на ім’я Сірга. Левиця дуже оцінила те, що для неї зробили два вчених, які приїхали до Південної Африки з місією з охорони львів, яких тут вбивають під час розваги на сафарі.

Відтепер Сірга не втомлюється проявляти велику ніжність і ласку до свої рятівникам. Ходить слід за ними по п’ятах і стрибає на екологів, щоб їх обійняти. Для вчених це справжній нонсенс. Вони й подумати не могли, що дика і люта хижа тварина може вести себе настільки ласкаво. Хоча з таким другом треба тримати вухо гостро – улюбленець може не розрахувати свої сили.

ВІДЕО

Так несподівано для себе данські екологи Міккель Легарт (Mikkel Legarth) і німець Валентин Грейнер (Valentin Gruener) знайшли для себе нового друга, практично милого песика великих розмірів.

Натхнення: www.infuture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button