Головна / Відео / НЛО контролюють орбіту Землі

НЛО контролюють орбіту Землі

На орбіті Землі помічена угруповання НЛО, які розташувалися над усіма великими країнами світу і по суті вони контролюють нашу планету. Чотири НЛО були зафіксовані камерами Міжнародної Космічної Станції і існує ймовірність того, що і сама МКС вже давно захоплена інопланетянами.

Хороший сюжет для фільму скажіть Ви, але найцікавіше в тому, що це не фантастика, а цілком велика ймовірність реальності того, що відбувається.

Про те, що МКС вже давно не належить людям чутки ходять давно і засновані вони на безлічі прикладів з прямих включень з борту МКС на яких уважні глядачі виявляють ознаки того, що космонавти, які нібито перебувають на МКС насправді знаходяться на Землі і все знімається на тлі декорацій із застосуванням сучасних технологій поєднаної відеозйомки.

Нижче я покажу вам відео, на якому добре видно 4 невпізнаних об’єкта розташованих на орбіті нашої планети. Три з них розмістилися в різних точках над Землею, а один піднімається з поверхні Землі і летить у космос.

Що це за об’єкти? Це не земні супутники оскільки вони знаходяться на орбіті, яка набагато вища, ніж та, на якій літають наші супутники. Крім того, розміри цих об’єктів набагато більші, ніж звичайний супутник.

НЛО знаходяться вище ніж МКС, яка, варто нагадати, літає по низькій орбіті у верхніх шарах атмосфери Землі, а ці НЛО знаходяться на високій орбіті де вже дійсно безповітряний космічний простір, майже відкритий космос.

Хто контролює Землю людство або інопланетяни? Хто ми — господарі своєї планети чи нам тільки так здається? Ймовірно швидке вторгнення інопланетян на Землю?

 
comments powered by HyperComments