Поради

«Норма Трейд»: усе необхідне для маломобільних пацієнтів з доставкою по Україні

Маломобільні категорії громадян потребують посиленої турботи. Люди, які змушені пересуватися в інвалідних візках, відчувають дискомфорт під час руху на вулиці. Щоб оснастити будівлі належним чином для зручного заїзду візка, знадобляться підйомники спеціальні. Інтернет-магазин «Норма Трейд» пропонує обладнання, меблі, пандуси для людей з інвалідністю.

Види підйомників для маломобільних категорій громадян

Неможливо усвідомити, з якими труднощами під час пересування містом стикаються люди з обмеженими фізичними можливостями. Вибоїни на тротуарах, високі бордюри, відсутність пандусів робить підйом в будівлі практично неможливим. Щоб оснастити прибудинкову територію, знадобляться пандуси та підйомники. 

У каталозі магазину «Норма Трейд» представлено кілька видів продукції:

  • Вертикальні підйомники. З їхньою допомогою вдасться піднятися сходами, оскільки конструкція нагадує ліфт. Людині потрібно заїхати на майданчик підйомника, а потім піднятися на потрібний поверх. 
  • Мобільні підйомники. Приводяться в дію від акумулятора, використовуються у місцях відсутності стаціонарних підйомників. 
  • Крісельні підйомники. За зовнішнім виглядом нагадують крісло. Дозволяють подолати сходи різної висоти. 
  • Гусеничні підйомники. До коляски кріпиться гумовий гусеничний механізм, за допомогою якого люди у візках підіймаються догори. 
  • Похилі підйомники. Використовують для підйому та спуску вертикально сходами. Пересування відбувається під нахилом до сходів. 

Підйомники для маломобільних людей мають зручну конструкцію та систему управління. 

Особливості застосування медичних меблів 

У лікарнях, поліклініках, санаторіях використовують спеціальні медичні меблі, вкрай необхідні для хворих людей. Люди, яким важко рухатися внаслідок хвороби чи операції, потребують ліжок з підйомними механізмами. Таким чином пацієнту простіше піднятися, сісти. 

Для зручного зберігання особистих речей, медикаментів, перев’язочних матеріалів встановлюють багатофункціональні тумбочки. У лікарнях потрібно застосовувати штативи та підставки для кріплення препаратів. 

У каталозі магазину «Норма Трейд» представлені меблі, які використовують у медичних закладах у залах очікування відвідувачів: дивани, стільчики, м’які крісла. Меблі виготовлені з урахуванням високих стандартів якості. Компанія «Норма Трейд» пропонує гарантійне обслуговування медичних меблів. 

Особливості роботи інтернет-магазину «Норма Трейд»

Компанія «Норма Трейд» займається виготовленням товарів для людей з інвалідністю та обмеженою мобільністю протягом багатьох років. Товари для людей з інвалідністю від виробника постачають у державні, приватні клініки, санаторії, поліклініки та інші медичні заклади. 

У каталозі повний перелік продукції, яка може полегшити пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Пацієнтам, які відновлюються після отриманих травм чи операцій, стануть у нагоді інвалідні візки, милиці, ходунки, підйомники. Усю продукцію компанії можна умовно поділити за категоріями:

  • Засоби реабілітації. У наявності товари для реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт, отримали травми, мають ДЦП. Завдяки продукції вдається відновлювати рухливість верхніх та нижніх кінцівок. 
  • Засоби для пересування людей з інвалідністю. У каталозі представлені коляски, ходунки, милиці, тростинки. Пандуси та підйомники допомагають самостійно виїжджати з будівлі пацієнтам з проблемами опорно-рухового апарату. 
  • Медичні меблі. Ліжка, кушетки, шафи, тумби можна використовувати у медичних закладах та вдома. 

Замовити товари можна на сайті. Консультації надають безкоштовно за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button