Поради

«Медтехніка: Здорове Життя»: медичне обладнання для комфорту пацієнтів

Люди, які мають інвалідність чи проблеми зі здоров’ям, потребують спеціального догляду та засобів пересування. Компанія «Медтехніка: Здорове Життя» пропонує товари для реабілітації, догляду за хворими, санітарно-гігієнічне обладнання, засоби косметології та ін. Магазин представляє оригінальну продукцію від європейських виробників з доставкою по території країни. 

Медичне обладнання від найкращих світових виробників 

Лікарні, поліклініки, санаторії мають потребу у спеціальних медичних засобах, за допомогою яких можна лікувати пацієнтів та здійснювати реабілітацію хворих. Компанія «Медтехніка: Здорове Життя» пропонує медичне обладнання в Україні для багатопрофільних клінік та вузькоспеціалізованих медичних закладів. У каталозі медичних засобів представлено:

 • апарати для проведення УЗД, магнітно-резонансні томографи;
 • обладнання для діагностики: стетоскопи, неврологічні молотки, ларингоскопи, прилади для біопсії;
 • дихальні апарати: наркозно-дихальні, пікфлоуметри, спірографи;
 • обладнання для проведення рентгену;
 • стоматологічне обладнання: крісла для пацієнтів, стільці для лікарів, тумби, стерилізаційні пристрої, монітори та ін. 
 • офтальмологічне приладдя: лампи, лінзи, офтальмоскопи та ін. 

Придбати устаткування можливо і для приватних кабінетів. Усі прилади мають відповідні сертифікати та гарантію якості від виробника. Доставка замовлень здійснюється компанією Нова Пошта. 

Переваги співпраці з компанією «Медтехніка: Здорове Життя»

«Медтехніка: Здорове Життя» працює на ринку України понад 20 років. За цей час компанія стала новатором та лідером у галузі поставок товарів медичного призначення. Магазин пропонує ліцензовані, якісні, сучасні вироби від європейських торгових марок. Компанія напряму співпрацює з понад п’ятнадцятьма виробниками медичного обладнання, що відображається на помірних цінах. 

Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з «Медтехнікою: Здорове Життя»:

 • У штаті магазину працюють не менеджери з продажу, а висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій рівень знань у сфері товарів медичного призначення. Тому спеціалісти грамотно підберуть необхідне обладнання. 
 • У наявності лише сертифікована продукція. 
 • Компанія доклала чимало зусиль, щоб налагодити логістичні зв’язки з регіонами. Тому доставка територією країни відбувається у стислий термін. 
 • Нові та постійні клієнти користуються гнучкою системою знижок, акційними пропозиціями, бонусами. 
 • Власний склад, у якому зберігаються понад 10 тисяч видів продукції.

Спеціалісти відділу закупок відстежують передові новинки на ринку медичного обладнання, тому у каталог додають актуальне сучасне устаткування. У наявності великий вибір медтехніки, що дозволяє придбати все необхідне в одному місці та зекономити на доставці. 

Способи купівлі та оплати медичного обладнання

Оплата можлива готівкою кур’єру під час доставки замовлення, безготівковим розрахунком на карту чи післяоплатою у відділенні Нової Пошти (після огляду замовлення). При повній передоплаті доставку сплачує магазин. Оскільки значна частина устаткування, представленого в каталозі «Медтехніка: Здорове Життя», дороговартісна, компанія пропонує придбати медтехніку в кредит. 

Оформити кредит можна в магазині на вигідних умовах: відсутній перший внесок та страховка. Сума кредиту становить від 1000 гривень до 100 000 гривень, термін кредитування 12-36 місяців. Річна відсоткова ставка встановлена на рівні 0,01%. Можливе дострокове погашення без штрафних санкцій. Позика надається фізичним та юридичним особам. Оригінал договору для підписання доставляє кур’єрська служба магазину. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button