Фото

Норвежець відвідав 198 країн світу, і ось що він зрозумів

Дивовижний 40-річний норвезький мандрівник Гуннар Гарфорс примудрився поставити цей рекорд без відриву від роботи на повний день. Норвежець почав подорожувати у віці 17 років, і йому це страшенно сподобалося!

З тих пір Гуннар пережив зустріч з озброєним ножем чоловіком в Сомалі, пекельне харчове отруєння в Індії — а ще був депортований поліцією з Нігеру!

«У 17 років ми з другом завітали у 13 європейських країн, і я підхопив цю заразу. Через кілька років я почав подорожувати в країни за межами західного світу, а потім вирішив, що повинен побувати в усіх країнах планети. У 2004 році я захотів відвідати всі країни, назви яких закінчуються на «стан», а в 2008 році вже точно визначився, що побачу весь світ», — говорить Гуннар.

При цьому норвезький мандрівник очолює міжнародну медіакомпанію — і в дорозі працює на своєму ноутбуці.

«Покинути міхур, в якому ми існуємо на Заході, побачити, як люди в інших кінцях світу живуть і сприймають наш світ, усвідомити, що багато з них навіть не знають, як живемо ми (або й зовсім не підозрюють про наше існування), — це був чудовий досвід, який веде до смирення. Ці люди вважають себе центром всесвіту точно так само, як багато хто на Заході. Я зрозумів, що в кінцевому рахунку ми всі однакові».

(25 фото)

Джерело: Garfors.com

В Азербайджані з братом

Кабо-Верде

Кабо-Верде

Ірак

Узбекистан

Пунта-Кана, Домініканська Республіка

Норвегія

Бутан

Єгипет

Франція

Мавританія

Іран

Йорданія

У Киргизії з братом

Киргизія

Литва

Мальта

Перу

Норвегія

Норвегія

Тонга в Полінезії

Туркменістан

Великобританія

Узбекистан

Західна Сахара

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть