Ґаджети

Ноутбук HP ENVY 15: огляд дизайнерських «фішок», пристроїв введення та дисплея

В каталозі виробника Hewlett Packard представлені ноутбуки для самих різних завдань: моделі для бізнесу, геймерські станції, техніка для навчання і домашнього використання. Щоб розширити асортимент, компанія розробила і випустила ноутбуки HP Envy – лептопи, які зайняли нішу мультимедійно-розважальних пристроїв. За задумом виробника, ці ноутбуки повинні скласти гідну конкуренцію Apple MacBook Pro. Подивимося, наскільки інженерам і дизайнерам HP вдалося досягти цієї амбітної мети.

Дизайн і ергономіка ноутбука HP ENVY 15

Лептоп виконаний в суцільно металевому корпусі. Це дає відчутну прибавку в міцності і стійкості до механічних впливів, але одночасно збільшує вагу пристрою. Маса техніки складає 2,14 кг, і це не найкращий показник для портативного комп’ютера. Проте, в цілому компактні розміри пристрою дозволяють переносити або перевозити його без особливих зусиль.

Дизайн моделі стриманий і лаконічний. Чіткі лінії і візуально гострі грані роблять його надзвичайно стильним і виразним. Ноутбук з таким зовнішнім виглядом не соромно взяти з собою на ділову зустріч або презентацію, він цілком здатний стати іміджевим доповненням ділового образу.

Ергономіка лэптопа ретельно продумана. На задній частині корпусу присутні високі гумові ніжки, які забезпечують надійне утримання на будь-яких поверхнях. Задні ніжки злегка нахиляють корпус вперед, і це – плюс до комфорту. Рамку навколо екрану виробник зробив максимально вузькою, і це дозволило зменшити розміри по ширині і глибині без перешкод для огляду зображення. Але через потужну «начинку» корпус залишився досить товстим, хоча це виглядає цілком гармонійно.

Кришка кріпиться до корпусу двома шарнірами, що нагадують дверні петлі. У цьому можна простежити відсилання до MacBook Pro, у якого присутні аналогічні фіксатори. Відмова від суцільного широкого кріплення додала пристрою солідності, зробила його більш витонченим і професійним. Нові шарніри мають м’який хід, але відкрити кришку однією рукою важкувато. Зате, у відкритому стані вона фіксується досить надійно, без люфту.

Клавіатура моделі зручна і ергономічна, клавіші досить великі і добре відокремлені одна від одної. Хід кнопок невеликий, але чіткий, при друкуванні є повне відчуття контролю над діями. Зручність у роботі забезпечується і збільшеним тачпадом, який чутливо реагує на дії користувача. На клавіатурі присутній сканер відбитка пальця, який має вигляд компактної панельки. Цей елемент захисту важливих для користувача даних дістався ноутбуку HP ENVY 15 від його корпоративних попередників.

Дисплей лептопа має максимальну яскравість до 400 кд на квадратний метр. Це непоганий показник, але в яскравий сонячний день зображення на екрані все одно злегка засвічується. Передача відтінків дисплея реалістична, картинка чітка і контрастна, також радує швидкий відгук і широке охоплення кольорів.

Всі ці якості в сукупності з високою потужністю, продуктивністю і швидкодією роблять ноутбук HP ENVY 15 гідним вибором для домашнього та офісного використання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button