Ґаджети

Флагманський телефон Huawei вийшов без Google

Хоча новий Huawei P40, можливо, не буде першим телефоном компанії без Google, але він є першим телефоном топ-лінії, покликаний спокусити перших користувачів і показати технологічну майстерність.

Флагманский телефон Huawei вышел без Google

У четвер компанія Huawei увійшла в свою пост-гуглову еру з флагманським смартфоном, який не використовує жоден з додатків виробника Android, оскільки китайська група потрапила в чорний список американської влади.

Флагманський смартфон від Huawei

Новий P40 не просто перший телефон без Google, запущеним Huawei, це перший телефон топ-лінії, призначений для того, щоб спокусити користувачів і показати їм свою технологічну перевагу.

Сполучені Штати висловили стурбованість тим, що обладнання мобільної телефонної мережі Huawei може містити лазівки безпеки, які дозволяють Китаю шпигувати за глобальним трафіком зв’язку, і в той час як компанія заперечує звинувачення, вона була фактично позбавлена можливості працювати з американськими компаніями.

Флагманский телефон Huawei вышел без Google

Для смартфонів це означає, що Huawei довелося відмовитися від операційної системи Google Android і безлічі додатків, доступних для запуску на ній.

Перед компанією Huawei, яка минулого року займала друге місце у світі з виробництва смартфонів після Samsung з часткою ринку 17 %, стоїть завдання створити альтернативу, яка була б досить приваблива як для розробників додатків, так і для споживачів.

Флагманский телефон Huawei вышел без Google

Згідно з презентацією, що транслюється на YouTube, смартфони P40, що продаються у Франції, Німеччині та Італії, що будуть використовувати замість Google європейську пошукову систему під назвою Qwant.

Компанія Huawei поступово відмовляється від використання програмного забезпечення Google в своїх телефонах після того, як минулого року вона запустила свою першу модель без використання Google, але не назвала дату, коли вона розраховує завершити комутацію.

P40 буде доступний з 7 квітня за ціною від 799 до 1399 євро, залежно від комплектації.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»