Поради

Нова культура споживання кави

У сучасному динамічному середовищі все постійно змінюється. Навіть щось статичне, що існувало століттями, також змінюється. Це можна сказати і про каву. Здавалося б, що може змінитися у каві? А ось що, наприклад тепер “модно” не лише пити мелену каву, а й каву у дріпах, яку можна замовити одразу додому https://www.fest.delivery/product-category/kulturrra/drip/.

Дізнаймося, що таке кава у дріпах та які зміни сталися з кавою.

Останні новини про каву

Більшість людей, як історично, так і зараз, знайомі лише зі звичайними способами приготування кави, такими як просте заварювання в чашці, але люди, котрі поціновують каву, можливо, користувалися гейзерними кавоварками або турками.

Кава низької якості широко використовувалась у традиційній культурі споживання, що ускладнювало виробництво швидкорозчинних напоїв. Кава, що продається меленою в супермаркетах, є прикладом кави низької якості, оскільки її походження, зберігання та способи смаження часто залишаються загадкою. Ця кава навряд вийде смачною, навіть якщо дотримуватися всіх правил і використовувати найсучасніші способи приготування, доступні на сьогодні. Однак через низьку ціну та широку доступність більшість людей звикли до такого сорту кави. Тому людям завжди доводилося підсолоджувати каву цукром.

Зазвичай в історії розвитку кави виділяють три різні фази. Більш споживацьке ставлення визначило першу хвилю, тоді як друга хвиля зробила більше уваги на насолоді від ритуалу приготування та смакуванні кави. Нинішня, третя хвиля, справді чудова, вона межує з мистецтвом, і вам слід це спробувати, якщо ви ще цього не зробили.

Ось чому нова кавова культура так стрімко розвивається в Україні протягом останніх кількох років; новинка завжди приваблює. Відкривається все більше кав’ярень, більше різновидів обсмажування та більше підприємств, які працюють згідно з новими принципами, переконаннями та перспективами способу смаження, заварювання та споживання кави.

Українці тільки но познайомилися з дріп-кавою, але вона стрімко стає невід’ємною частиною їхнього повсякденного життя. Дріп-кава — це попередньо порційована мелена кава, яка поставляється в паперовому пакеті та може бути заварена гарячою водою будь-де. Мелене зерно можна зберегти свіжим завдяки герметичній упаковці, а саме пакування виступає також і фільтром.

Чому це стало популярним? Тому що це просто, швидко, зручно, мобільно та відкриває можливість урізноманітнити свої кавові звички. Таку каву можна замовити з доставкою додому у компанії Kulturrra та обрати одразу декілька різних смаків, бо ціна такої кави це дозволяє.

Усе це захоплює, і, що важливіше, перетворює каву на те, чого ви ще не пробували.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button