Земля

Таємничі поховання, яким 1600 років, нарешті пояснили

Страх перед мертвими, що ожили, може пояснити таємничі поховання на 1600-річному кладовищі.

Археологи в Італії виявили кладовище, яке з’явилося 1600 років тому. Вони знайшли там останки немовлят, дітей і принесених в жертву цуценят. Примітно, що всі вони виявилися притиснуті камінням. Вчені вважають, що стародавні люди провели такий обряд в якості запобіжного заходу, щоб тіла не «повстали з мертвих».

Аналіз поховань показав, що багато хто з загиблих страждали від малярії за життя. Можливо, спалах захворювання вплинула на те, що люди ховали дітей подібним чином.

Кладовище розташоване в руїнах римської вілли на археологічних розкопках Поджо Граміньяно в центральній Італії. Воно датується V століттям нашої ери. У той час Західна Римська імперія вже впала і багато хто з людей прийняли християнство. Однак страх перед нежиттю був поширений як серед них, так і спостерігався у представників інших вірувань того періоду.

Розкопки на цьому місці почалися в 1980-х роках і тривають донині. Але знайти пояснення незвичайним знахідкам вдалося тільки зараз. Відтоді археологи виявили велику кількість останків, включаючи цуценят. У давнину собак ховали з людьми, щоб вони захищали померлих від злих духів. Цуценята, в свою чергу, захищали дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button