Технології

Нова технологія установки сонячних панелей на підстави з бетону, металу і дерева

Французька компанія Axter, що спеціалізується в області гідроізоляційних систем, розробила власний метод встановлення сонячних панелей на будівлі різних типів. За заявою фірми, її технологія схвалена Науково-технічним центром будівництва, французьким органом по сертифікації в будівельній галузі.

Розробка, названа Surfa 5 Topsolar, була створена в науково-дослідному центрі Axter, розташованому в комуні Куршелетт на півночі Франції. Як стверджує компанія, нова система є готовим рішенням для швидкого монтажу сонячних батарей на дахах будівель.

Surfa 5 Topsolar передбачає застосування одношарових або двошарових бітумних гідроізоляційних мембран і декількох наборів кріплень, що дозволяють встановлювати фотомодулі як паралельно монтажної площині, так і під нахилом з кутом до 10%.

Нова технологія установки сонячних панелей на підстави з бетону, металу і дерева

Система Axter підходить для створення сонячних електростанцій на бетонних, сталевих і дерев’яних несучих конструкціях. Вона призначена для використання на покрівлях з ухилом не більше 10% і має гарну стійкість до сильного вітру. Крім того, Surfa 5 Topsolar дає можливість оптимізувати положення сонячних батарей для підвищення їх продуктивності.

Гідроізоляційні мембрани для Surfa 5 Topsolar і алюмінієві кріпильні компоненти Axter виготовляє на власній виробничій площадці в Куршелетт. Монтажна система сумісна з п’ятьма типами стандартних фотопанелей, включаючи, моделі, що випускаються французькою компанією Voltec Solar.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button