Всесвіт

«Нові горизонти» закінчив передачу даних на Землю

Космічний апарат «Нові горизонти», нарешті, припинив відправляти додому інформацію, яку зібрав за час історичного підльоту до Плутона в липні 2015 року.

57dbf1e17814e547940e85ff8ed9f0c3

Останній біт інформації було отримано центром управління польотом лабораторії прикладної фізики Джонса Хопкінса в Меріленді рано вранці у вівторок, 25 жовтня. «Нові горизонти» зараз знаходиться на відстані 5,5 млрд км від Землі, тому сигнали від нього доходять до вчених місії за 5 годин.

«Дані про систему Плутона, які зібрав” Нові горизонти “, дивують нас знову і знову красою і складністю карликової планети і її системою супутників», – говорить головний дослідник «Нових горизонтів» Алан Штерн з Південно-Східного дослідного інституту в Боулдері, Колорадо.

«Попереду дуже багато роботи, щоб проаналізувати понад 400 наукових спостережень, які надійшли на Землю, – додає Штерн. – І це якраз те, що ми збираємося зробити. Крім того, хто знає, коли надійде інформація від іншого космічного апарату, який відвідав Плутон? »

Місія «Нові горизонти» бюджетом 700 мільйонів була запущена в січні 2006 року з метою вперше наблизитися до Плутона. Апарат справив історичний підліт 14 липня 2015 року, наблизившись на 12 550 км до крижаної поверхні карликової планети.

«Нові горизонти» зібрав понад 50 гігабіт інформації під час близької зустрічі – в 100 разів більше, ніж міг відправити додому відразу. Тому команда місії наказала зонду відправити першими найбільш пріоритетні дані відразу після підльоту. Залишок інформації передавався по краплях останні 15 місяців. І зараз вся робота зроблена.

«Нові горизонти» прямує до невеликого об’єкту під назвою 2014 MU69, який розташований в 1,6 млрд км за Плутоном. 1 січня 2019 року космічний апарат виконає близький підліт До 2014 MU69.

Команда «Нових горизонтів» переконається, що вся інформація про підліт до Плутона в цілості, а потім очистить бортову пам’ять космічного апарату, щоб звільнити місце для подальших спостережень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button