Авто

Нові кросовери від Volvo стали броньованими

Влітку минулого року модельний ряд шведського автовиробника Volvo поповнив перше броньоване авто. Нещодавно були представлені нові бронемашини на основі паркетників XC90, XC60 і навіть XC40.

Новые кроссоверы от Volvo стали бронированными

Прес-служба компанії Volvo не розповідає подробиць про захист кузова своїх кросоверів, але зазначає, що для цього був використаний надміцний метал, товщина якого становить 2,5—3 міліметри, пара-арамідне волокно, що випускається фірмою DuPontа, і 20-міліметрове скло. Силову структуру кузовів залишили незмінною, хоча фахівці розглядали такий варіант. Значною зміною вважається заміна рамок дверного скла на більш товстіші і міцніші. Також виробник посилив петлі дверей і склопідйомники.

Збірка броньованих автомобілів Volvo відбуватиметься у Бразилії, де дуже поширена вулична злочинність. Туди стандартні не дозібранні версії машин будуть переправляти з Європи та Китаю. Відомо, що за мінімальний захист потенційному покупцеві доведеться доплатити 15 000 доларів. Компанія вже приймає замовлення на нову модель.

Натхнення: actualnews.org

Кнопка «Наверх»